Era Istrefi: Momenti më i lumtur gjatë Kampionatit kur shqiptarët shënuan kundër Serbisë

Shpërndaje

Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam, thanë se ndihen të nderuar për ftesën për të performuar himnin “Live it up”.

Ndër të tjera Era shtoi se momenti më i lumtur gjatë këtij Kampionati ishte kur lojtarët shqiptarë shënuan gola në ndeshjen në mes të Zvicrës dhe Serbisë.

Loading...