Era Istrefi në Rusi thotë diçka të papritur për shqiptarët

Shpërndaje

Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam mbajtën një konferencë për mediat në prag të finales së Botërorit.

Këngëtarët janë pyetur për momentet më të mira që kanë parë gjatë këtij kampionati. Era është përgjigjur se momenti më i mirë ka qenë kur ka luajtur Zvicra dhe ka fituar me dy golat e shqiptarëve.

“Momenti më i mirë për mua ka qenë kur ka luajtur Zvicra dhe ka fituar me dy golat e shqiptarëve, Xhaka e Shaqiri”, tha Era.

Ata do të performojnë live të dielën hitin e Kupës së Botës “Rusia 2018”.

Loading...