Era Istrefi sot ka ditëlindjen, ja sa vite mbushë

Shpërndaje

Këngëtarja me famë botërore, Era Istrefi, sot feston ditëlindjen e 24.

Ajo ka marrë shumë urime nga fansat në profilin e saj në Instagram, transmeton Klan Kosova.

Ndryshe Era Istrefi së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam do ta performojnë himnin “Live It Up” në finalen e Kampionatit Botëror, “Rusia 2018” – kjo ndoshta është dhuarata më e mirë e saj për këtë vit.

Happy Birthday Era Istrefi 🙂

•ERA•

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

Loading...