Fansi i propozon martesë Albëries publikisht, kështu përgjigjet ajo

Shpërndaje

Albërie Hadërgjonaj është njëra ndër artistet shqiptare, për të cilën vlenë thënia se për të vitet kanë ndalur.

Këngëtarja është aktive në rrjete sociale dhe nuk ngurron t’iu përgjigjet fansave të saj, të cilët në disa raste e befasojnë me ato që i thonë asaj.

Së fundi, një prej tyre i propozoi këngëtares martesë, ndërsa përgjigja e këngëtares ka habitur.

“Rri se mirë je”, ia ktheu Albëria, e cila në shtator mbush plot 43 vjet dhe vazhdon të jetë në mesin e artisteve më seksi të estradës.

Loading...