Françeska godet sërish, përvëluese…! (FOTO)

Shpërndaje

Ish-banorja e Big Brother, e njohur tashmë edhe si modele, Françeska Jaçe, ka publikuar në rrjete sociale një foto nga plazhi, ku shfaqet më seksi se asnjëherë më parë.

Ajo ka publikuar një foto me bikini, ku duket përvëluese. Françeska shquhet për foto mjaft tërheqëse dhe provokuese.

Ndërkohë që gjatë muajve të fundit ajo i është futur edhe biznesit, pasi ka hapur një agjenci udhëtimesh.

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Puthje per Angline 😚🇬🇧

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

🦄

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Edhe akullore edhe cokollate 😋

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Loading...