Showbiz

Genta Ismaili çmend fansat, pozon e zhveshur në mes të dy pemëve (Foto)

Shpërndaje

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur për lëvizjes e saj që i bënte në skenë, dhe pastaj edhe për format e saj trupor.

Genta, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa foto në të cilat po duket mjaftë provokative.

😜

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

SUN D A Z E 🌻

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

M O O D 😎

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

Loading...