Gigi dhe Emily fitojnë 1.3 mln dollarë për një prerje shiriti në Greqi! (Foto)

Shpërndaje

Jo më kot janë dy nga modelet më të kërkuara e më të paguara në industrinë e modës.

Gigi Hadid dhe Emily Ratajkowski jo vetëm që kanë shijuar disa ditë pushimi në një ndër plazhet më të bukura të Greqisë, Mykonos, por gjithashtu janë paguar plot 1.3 milionë dollarë secila vetëm për një prerje shiriti.

Kjo po që është punë, dy bukuroshet kanë inauguruar qendrën më të re tregtare në fshatin Nammos.

Ceremonia e këtij eventi u ndoq nga 190 mijë njerëz online, ndërkohë që për të festuar u ftuan edhe personazhe të famshëm si Mate Moss.

Loading...