Gjyshi 81 vjeçar hedhje spektakolare në pishinë (VIDEO)

Shpërndaje

Një burrë 81 vjeçar ka vendosur të rikthejë sërish vëmendjen në rrjete sociale me rrotullimin e tij në pishinë.

I moshuari, i njohur si McCoy u bë viral në vitin 2016 kur ai performoi lëvizjen me nipërit e tij. Vetëm dy vite pas atij momenti, burri nga Atlanta në Georgla e ka bërë sërish.

I veshur me pantallona gri dhe me bluze blu, ai u balancua me duar te tre djemtë dhe u hodh. Rrotullimi i tij 360 gradë në ajër ka bërë që të bëhet sërish i famshëm.

Loading...