Granit Xhaka me bashkëshorten publikojnë fotografi nga pushimet luksoze

Shpërndaje

Granit Xhaka ka zgjedhur një ishull me bukuri përrallore për të kaluar pushimet pas një Botërori sfidues.Leonita bashkë me futbollistin po vijnë me imazhe mahnitëse nga ky vend mahnitës.

Çifti i famshëm po e surprizojnë njëri-tjetrin në vazhdimësi edhe në pushime.

Një plazh vetëm për Leonitën, Graniti e ka zbukuruar dhe e ka befasuar gruan e tij.Për më shumë shikoni këto fotografi:

❤️👐🏻❤️ @__ll.gx__

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

I LOVE YOU ❤️ @__ll.gx__

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

Loading...