Showbiz

Ilda Beljeri nuk i kursen të pasmet, duhet t’i tregojë me doemos (Foto)

Shpërndaje

Prezantuesja e njohur e “SuperSport” është parë shumë provokuese edhe njëherë.

Në imazhet e fundit të publikuara në llogarinë e saj në “Instagram”, shihet shumë provokuese dhe seksi veshur me fustanin e kuq dhe të ngushtë.

Në këto imazhe, ajo sërish nuk i kishte kursyer të pasmet të cilat i kishte ekspozuar./Indeksonline/

MATRIOSHKA:) Na ndiqni ne supersport 2!

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

Live..

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

💋 live SS2 Ruskibar❤️

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

Live from @digitalb_official 😜

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

Loading...