Ilda Beljleri shumë tërheqëse në foton e fundit

Shpërndaje

Ilda Bejleri vazhdon të jetë në top-prezantueset më seksi shqiptare.Ajo vazhdimisht është shumë aktive në rrjetet sociale duke publikuar fotografi dhe video nga më të ndryshmet.

Këtë herë ka pozuar me një veshje shumë verore, transmeton Indeksonline.Ilda di të jetë shumë tërheqëse thuajse në çdo prezantim të saj.

Gati..😜 Ruskibar😍Supersport 2

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

Na ndiqni supersport 2😍 live..

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

Loading...