Jonida Maliqi, mahnitëse me të kuqe (FOTO)

Shpërndaje

Këngëtarja bukuroshe dhe me zë aq potent, Jonida Maliqi njihet si një ndër artistet shqiptare më me stil.

Atë e shohim shumë aktive në rrjete sociale, duke sjellë vazhdimisht foto të ndryshme, por të gjitha të mrekullueshme.

Së fundmi, Jonida ka postuar disa imazhe nga fotosesioni i fundit ku shfaqet e veshur me të kuqe, duke pozuar nga bregdeti.

@revistawho ❤️

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

Loading...