Kaq e bukur do të duket nesër Luana në klipin e ri (Foto)

Shpërndaje

Pas suksesit të këngës ‘Mi dhe flakë mallit tim’ që e solli në bashkëpunim me Bujar Qamilin, Luana Vjollca nesër do ta lansojë projektin e ri muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes llogarisë Instagram.

“NESER, 17:00 !!!
My neë single drops tomorroë.
#VetemTy ”, ka shkruar Luana.

Këtij statusi atij ia ka bashkangjitur edhe një fotografi, e cila është sigurisht pjesë e shkëputur nga klipi i këngës. Kjo tregon se Luana edhe kësaj radhe nuk do të zhgënjejë në paraqitjen e saj.

NESER, 17:00 !!! My new single drops tomorrow. #VetemTy 💣🔥

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Loading...