Kështu nisin ditën Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij

Shpërndaje

Granit Xhaka dhe Leonita janë bërë një nga çiftet më të përfolura në rrjete sociale.

Kjo ngase gjatë Kampionatit Botëror “Russia 2018″, Graniti mori vëmendje të madhe me golin që shënoi kundër Serbisë, shkruan lajmi net.

E pas kësaj çdo postim i veçantë i Granitit dhe bashkëshortes së tij është në fokus të mediave rozë, posaqërisht tani kur ndodhen në pushime.

Çifti kanë filluar ditën duke bërë ushtrime në palestër:”Duke punuar”, ka shkruar Leonita.

Nga ana tjetër, dyshja para pak ditësh festuan 1 vjetorin e martesës.

Loading...