Kidda dhe Ermal Fejzullahu lansojnë projektin ‘Flakë’ (Video)

Shpërndaje

Reperi kosovar i njohur si Kidda sot ka lansuar projektin e ri muzikor.

Ai kësaj radhe vjen në bashkëpunim me këngëtarin e shumëpëlqyer, Ermal Fejzullahun.

Kënga mban titullin ‘Flakë’, që vjen edhe me videoklip në kanalin ‘Youtube’.

Me ritme e klip veror, kjo këngë pritet të jetë një nga hitet e kësaj vere.

Loading...