MaqedoniTop Lajme

Komandant Baruti: Aziz Pollozhani, KUJDES!

Shpërndaje

Në një postim në rrjetin social facebook nga ana e Valon Belës, për keqpërdorimet në Universitetin “Nena Tereze”, nga ana e rektorit Aziz Pollozhani, kanë reaguar shumë lexues dhe dashamirë të arsimit shqip, njofton fjala.mk

Në komentet e shumta është parë edhe reagimi i ashpër i ish-komandat Barutit.

Më poshtë ju sjellim disa komente të tij në postimin e Valon Belës.

19 vjeçar Genti Reçi, tipi as e ka idenë se sa vuajtje e sa gjaku u derdh nga Shqiptarët që të kemi instutucione të mirfillta arsimore Shqiptare!

Për gjithqka mundet të flitet këtu, pos diçka të drejtë!
Pse, Azizi nuk i dha privilegj donjë djaloshit të Dëshmorit, ose donjë vajze të naj Atdhetarit, që për hir të realitetit na kishte hesht neve!

Aziz Pollozhani, kujdes!!

Loading...