Kur Oriola Marashi dredh cigaren e hashashit!

Shpërndaje

Modelja shqiptare mund te ketë hequr dorë nga provokimet me zhveshje, duke i zëvendësuar me një tjetër gjest.

Oriola Marashi ka treguar se mund të bëjë çfarë të dojë, ta bëjë publike me ndjekësit e saj në rrjetet sociale dhe të mos ketë asnjë problem nga ata që e paragjykojnë.

Ndaj vendosi të publikonte një foto duke dredhur hashash, në të cilën shkroi: “Vajzat që dinë si ta dredhin”.

Ajo nuk tregoi më tej detaje nëse kjo cigare ishte për të apo dikë tjetër, por të gjithë ne po çuditemi se kur është bërë kaq e zakonshme të publikosh foto me hashash.

Damn hot 🔥 #oriolafamily #oriolamarashi @oriolamarashi

A post shared by Ori Fan Here 🦋 (@oriolamarashi.fan) on

Loading...