Rajoni

Kur tërmeti përjetohet LIVE në studiot televizive (VIDEO)

Shpërndaje

Gjatë ditës së sotme, Tirana u trondit nga një tërmet pej 4,9 ballësh i cili e pati epiqendrën në Gjirin e Lalëzit ndaj dhe u ndje shumë pranë Tiranës.

Banorët me shpejtësi dolën nga banesat ndërkohë që sigurisht ato sekonda më të vështira i patën personat të cilët kanë qenë në “krye të detyrës”, sidomos prezantuesit që kanë qenë në transmetim ‘live’.

Atyre iu është dashur që të lënë studiot televizive menjëherë, duke mbajtur situatën nën kontroll./ Blitz.al

Top Channel, “Në shtëpinë tonë”, Florian Agalliu

Loading...