Showbiz

Ky është vendi ku po pushon Luana

Shpërndaje

Luana Vjollca është emër shumë i lakuar në shtypin rozë.

Ani pse mundohet ta mbajë ‘hermetike’ jetën private, ajo nuk u shpëton medieve, shkruan lajmi.net.

Luana ka postuar së fundi një fotografi, ku shihet teksa po shijonte një desert në mbrëmje, duke mos bërë të ditur se kush po e shoqëron.

Moderatorja ka treguar vetëm se gjendet në Mykonos të Greqisë dhe duket se po shijon pushimin në atë vend.

Projekti i fundit muzikor nga Luana është “Mi dhe flakë mallit tim”, këngë kjo në duet me Bujar Qamilin.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Loading...