LAJM I FUNDIT/ Shqiptarë rrini në vende të sigurta, tërmeti i parë ishte thjesht fillimi ja cfarë pritet të ndodhë sot

Shpërndaje

Termeti qe tronditi Tiranen ne oren 11:01 me magnitude prej 5.2 ballesh sic duket qenka thjesht fillimi i atyre se cfare pritet te pasoje me pas me termetet te tjera.

Ushtria shqiptare ka filluar te lajmeroje ushtaret qe te rrine ne vende te sigurta pasi priten termete te tjera te forta,sipas nje burimi te Shqiperia Ime prane Forcave te Armatosura. Ushtria shqiptare ka aparatet e duhura per te parashikuar termetet, dhe ne rast se ky njoftim eshte i vertete pse nuk njoftohet populli?
Ky eshte thjehst nje paralajmerim i degjuar duke u komunikuar ne ushtrine shqiptare, por nuk dihet vertetesia e saj… na ngelet vetem te rrime ne vende te sigurta dhe te presim se cfare do te ndodhe.

Loading...