Ledri Vula dhe Elvana Gjata së shpejti me “Mike”

Shpërndaje

“Mike”, si duket është bashkëpunimi më i shumëpritur në skenën muzikore këtë vit, bën të ditur “Express” i KTV-së.

Adhurues të shumtë të këngëtarëve, Ledri Vula dhe Elvana Gjata, mezi po presin ta dëgjojnë këngën që dyshja e ka paralajmëruar se do ta sjellë shumë shpejt.

Loading...