Luana fantastike në të kuqe, shikojani trupin si peshk (Foto)

Shpërndaje

Luana Vjollca pa asnjë dyshim është një nga femrat më atraktive shqiptare.

Kjo e bën atë të jetë edhe mjaftë e ndjekur në rrjetet sociale. Dhe ajo asnjëherë nuk heziton të ndajë me ndjekësit e saj momente nga më të ndryshmet, por edhe të tregojë hiret trupore.

Në një fustan të kuq e të gjatë, duke zbuluar pjesë nga trupi, ajo vjen më joshëse se asnjëherë tjetër.

Me ne fund vesha kepuce 😂 In love with @simmishoes 💥 #ad

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Ndryshe Luana po shijon suksesin e këngës ‘Vetëm ty’ që e solli në fund të javës që e lamë pas, e që u mirëprit nga audienca.

Vetem Tyy 😂😂😂😂😂😂

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Loading...