Luana ‘godet’ nga pushimet, tregon trupin e saj si peshk (Foto)

Shpërndaje

Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca është bërë ndër femrat më te diskutuara kohëve të fundit.

E kjo vëmendja nuk erdhi rastësisht, por për shkak të formave dhe paraqitjeve të saj elegante e shpesh edhe provokative, shkruan ORAinfo.

Luana vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Edhe ajo ka vendosur t’ia jap vetës pak ditë pushim, nga ku sot ka publikuar një foto me bikini.

Në foto në fjalë, Luana po duket tejet atraktive.

Trully needed this break.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Captain L

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

💣🙈

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Loading...