Luana më seksi se kurrë shijon perëndimin! (FOTO)

Shpërndaje

Prezantuesja seksi Luana Vjollca është duke vijuar pushimet e saj dhe gjithashtu duke publikuar në rrjete sociale foto provokuese.

Këtë herë e shohim të veshur tërësisht me të verdha duke pozuar sipër jahtit, ndërkohë që është duke shijuar perëndimin e diellit.

Edhe këtë herë fotot e saj nuk kanë mbetur pa u komentuar nga ndjekësit.

Fabulous by @houseofcb ✨✨✨ #ad

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Ndjenje…

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Future so bright !

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Loading...