Luana Vjollca publikon “Vetëm ty” (Video)

Shpërndaje

Luana Vjollca është njëra nga këngëtaret e cila po komentohet shumë kohën e fundit.

Me disa projekte të reja është prezantuar Luana gjatë kësaj vere, ku njëri nga ta është publikuar sot.

“Vetëm ty” tashmë është i qasshëm në kanalin “Youtube”, që është një projekt i dal nga bashkëpunimi i disa personave, si Bini Diez, Nurteel dhe sigurisht Luana.

Më poshtë gjeni projektin të realizuar edhe me videoklip.

Loading...