Lyrical Son dhe Mc Kresha lansojnë projektin ‘Mafia shqip’ (Video)

Shpërndaje

Dy reperët e talentuar kosovar Lyrical Son dhe Mc Kresha sapo kanë lansuar projektin e tyre të përbashkët ‘Mafia Shqip’.

Si gjithnjë ata vijnë të veçantë në tekstet e tyre, mirëpo edhe videoklip.

Ata tashmë njihen për hite të shumta dhe bashkëpunime.

Loading...