Mahmut Ferati publikon baladën ‘Ku je’ (Video)

Shpërndaje

Këngëtari i mirënjohur i muzikës shqipe, Mahmut Ferati e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

‘Ku je’ titullohet balada e cila është mirëpritur nga publiku, shkruan lajmi.net

Kjo këngë vjen e realizuar edhe me videoklip dhe në kanalin zyrtar në Youtube nuk është keq me klikime.

Mahmut Ferati po vazhdon akoma të sjell hite dhe të jetë i dashur për të gjitha gjeneratat, kështu duke i rezistuar kohës.

Loading...