Mahnitëse shfaqet sot Andrra e Sinan Hoxhës

Shpërndaje

Bashkëshortja e Sinan Hoxhës, bukuroshja Andrra Destani njihet si ndër femrat më të pashme shqiptare.

Ajo di të bëjë të duket bukur thuajse çdo gjë që hedh mbi trup.

Këtë herë ajo ka pozuar me fustan të gjatë, elegant dhe shumë të bukur, transmeton Indeksonline.

Andrra duket shumë e ëmbël, madje më e ëmbël se vetë akullorja që mban në duar.

Loading...