Showbiz

Mbahuni – Me këto pamje Enca do jua ‘ndalë frymën’

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur shqiptare ka zgjedhur një fotografi shumë provokative për ta paralajmëruar këngën e saj më të re.

Ajo ka postuar një fotografi në “Instagram”, ku ka shfaqur të pasmet bombastike të saj. Ajo është veshur në bikini dhe kështu ka thyer heshtjen për shkak të akuzave për trashësinë e saj dhe përdorimin e photoshopit nga ana e saj.

KUJT PO I HAN?

A post shared by ENCA (@enca) on

Loading...