Mbyllet pjesa e parë baraz mes Kroacisë dhe Danimarkës (Video)

Shpërndaje

Kombëtarja e Kroacisë dhe ajo e Danimarkës kanë shkuar me barazim 1;1 në pushimin e pesës së parë.

Fillimi i pjesës së parë ishte i furishëm.

Jorgensen në minutën e 2’ kaloi në epërsi Danimarkën.

Dy minuta më vonë, Mandzukic barazoi për 1:1.

 

Loading...