Sport

Më të lumtur se kurrë! Granit Xhaka dhe Leonita shfaqen tejet elegant

Shpërndaje

Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita Lekaj janë një nga çiftet më të dashura për publikun.

Duke qenë se ende jemi në Kampionat Botëror, Graniti vëmendje të madhe mori gjatë kësaj kohe me golat që shënoi.

Edhe pas eliminimit të Zvicrës nga Suedia, Leonita ka qenë gjithnjë afër tij, madje e quante kampion të saj.

Së fundmi, në një foto që ka hedhur Graniti në Instagram, ata shfaqen në makinë gjersa duken mjaft elegant në të zeza.

Kujtojmë që ditë më parë dyshja festuan përvjetorin e martesës.

Loading...