Miliarderi iranian flet për Morenën për herë të parë pas ndarjes (FOTO)

Shpërndaje

Morena Tarakun dhe Sasha Sabhanin duket se i kanë marrë mësysh.

Ata dukeshin tejet të lumtur deri në momentin, kur lidhja e tyre u bë publike dhe më pas përnjëherë u ‘shkatërrua’.

Por duket se do të duhet pak kohë derisa publiku të pajtohet me këtë ndarje, pasi çiftin i shikonin shumë të denjë për njëri-tjetrin.

Sasha madje ka arritur të bëjë fansa shqiptarë, të cilën po i shkruajnë në gjuhën angleze në Instagram.

Ai ka pranuar edhe disa pyetje në lidhje me Morenën dhe ka befasuar me përgjigjet, të cilat më pas i ka publikuar.

Kur i thanë se bashkë dukeshin shumë çift i bukur, iraniani nuk dha ndonjë përgjigje të shkruar vetëm se publikoi një emoji si i mërzitur.

Por kur u pyet, se çfarë mendon për Morenën, përgjigja e tij ishte ‘Vajzë e mirë’. Dhe kjo ishte hera e parë, që ai flet për bukuroshen shqiptare pas ndarjes.

Loading...