Showbiz

Morena “hot” në të kuqe (Foto)

Shpërndaje

Morenës nuk ia ka lënë “shenjë” ndarja me Sashën.

Në fakt, ajo të lë përshtypje se tashmë është lidhur me dikë tjetër.

Ky mendim të vie nëpër kokë kur e sheh Morenën në një fustan të kuq e kaq seksi dhe me një buqetë trëndafilash të kuq në duar, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja duket për mrekulli në këtë veshje.

“Kur e kuqja flet vet”, ka shkruar ajo.

Kur e kuqja flet vet 🌹

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Loading...