Showbiz

Nata e parë e martesës, super-romantike për Aferdita Dreshajn (Video)

Shpërndaje

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj para dy ditësh është martuar me hokeistin çek, Jakub Kindl, shkruan rtv21.tv.

Çifti i cili për një kohë të gjatë janë në qendër të vëmendjes, ceremoninë e dasmës e kanë zhvilluar në Las Vegas nën praninë e miqve dhe familjarëve.

Përveç ceremonisë përrallore të dasmë, e tillë ishte edhe dhoma ku ajo e kaloi natën e parë të martesës.

Qirinj e petale të bardha ishin elementet të cilat e bënë shumë romantike këto momente të rëndësishme për të.

Loading...