Në 27 gradë temperaturë, Zanfina pozon para pasqyrës në bikini dhe tregon linjat trupore

Shpërndaje

Zanfina Ismaili ka kohë që nuk është aktive në projekte muzikore.

Megjithatë vazhdon të mbajë aktiv një numër të madh të fansave në rrjetet sociale me publikimin e imazheve të njëpasnjëshme, shkruan lajmi net.

E një foto që ndau me ndjekësit në Instagram, ajo thjesht ju lë pa mend me format trupore që posedon teksa pozon para pasqyrës.

Ajo numëron mbi 100 mijë ndjekës në Instagram ndërsa projekti i fundit i saj është “M”, dedikuar nënës së saj të ndjerë, Monës.

Loading...