Në Kinë lind derri me fytyrë të njeriut (VIDEO)

Shpërndaje

Pamje të çuditshme të reja nga Kina tregojnë një derr të porsalindur me një fytyrë të ngjashme me të njeriut.

Videoja e cila u realizua në Jiangmen në provincën Guangdong më 28 qershor, shfaq një person teksa po e tregon derrin në kamera.

Kafsha e deformuar hap dhe mbyll gojën por nuk lëshon asnjë tingull.

Derri jetoi vetëm për dy ditë, sipas raportimeve, transmeton Klan Kosova.

Loading...