Nuk do të besoni sa kushton ky fustan qe e ka veshur Luana

Shpërndaje

Prezantuesja dhe këngëtarja seksi, Luana Vjollca së fundmi është dukur tejet seksi në imazhet që ka postuar në Instagram.

Në njërën prej tyre, ishte fustani i verdhë ai i cili e ka bërë të duket edhe më ‘hot’, shkruan lajmi.net

Faqja ‘What They Wearin’ në Instagram e ka publikuar çmimin e tij dhe nuk është aq i lirë. Fustani i thjeshtë që Luana e ka veshur në plazh kushton 183 euro.

Ndryshe bukuroshja bjondinë po vazhdon karrierën e saj muzikore dhe pas suksesit të këngës ‘Mi dhe flakë mallit tim’ është duke punuar për këngën e re.

Loading...