Kronikë e zezëTop Lajme

Pamje nga aksidenti i tmerrshëm në Suharekë, ku humbën jetën pesë persona

Shpërndaje

Një aksident i tmerrshëm që ndodhi mes një veture të tipit BMW dhe një autobusi në Duhël të Suharekës ua mori jetën pesë personave, në mesin e viktimave janë edhe tre fëmijë.

Vdekjen e tyre e ka konstuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes, ndërsa komunikacioni është bllokuar në këtë rrugë të Kosovës.

Loading...