Pamje tjera të tmerrshme nga zjarri i madh në Dhërmi (VIDEO)

Shpërndaje

Një zjarr masiv ka përfshirë një biznes privat në Vlorë.

Sipas raportimeve zjarri është masiv dhe ka përfshirë një sipërfaqe të madhe.

Si pasojë e zjarrit janë djegur shkurre, ndërkohë që raportohet se 2 banesa janë të rrezikuara.

Zjarrfikëset e Vlorë dhe të Himarës janë nisur për në vendngjarje.

Zjarri mendohet të jetë shkaktuar aksidentalisht.

Loading...