Përsëri godet Luana me foto nga deti, shfaqet në komplet të zi

Shpërndaje

Luana nuk di të ndalet. Pas publikimit të disa fotografive në rrjetet sociale nga pushimet që po kalon në Sardinia të Italisë, ajo sot nuk hezitoi të publikojë edhe një fotografi përvëluese në komplet të zi.

Trupi i saj nuk ka koment. Është si një peshk.

Ajo po shijon rrezet e diellit dhe vërehet se ato rreze kanë ndryshuar paksa ngjyrën e trupit të këngëtares.

Kjo foto për disa minuta ka marë mijëra pëlqime në Instagram dhe Facebook.

Class by @lareveche ☀️☀️☀️ #ad

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Ndjenje…

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Loading...