Plagosje me armë zjarri në Podujevë

Shpërndaje

Të enjten rreth mesnatës, në Podujevë, një person është plagosur me armë zjarri nga një i dyshuar, në rrethana të panjohura.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, me urdhër të gjyqtarit të procedurës paraprake është kontrolluar shtëpia e të dyshuarit, i cili gjendet në arrati.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK dhe njësit relevante policore janë duke hetuar rastin.

Loading...