Presidenti Thaçi dekoron Erën, ajo i dhuron top të nënshkruar nga Ronaldinho dhe Will Smith

Shpërndaje

Era Istrefi u nderua sot nga presidenti Hashim Thaçi me Medalje Presidenciale Jubilare të Dhjetëvjetorit të Pavarësisë.

Ndërkaq, ajo ia dhuroi presidentit një top të Kupës së Botës së nënshkruar nga ish-futbollisti më i mirë në botë, Ronaldinho, si dhe ylli hollivudian, Ëill Smith.

Që të dy bashkë me Era Istrefin ishin pjesë e projektit muzikor “Live It Up” që shërbeu si himn i Botërorit “Rusia 2018”, njëri në videoklip e tjetri edhe në këngë.

Loading...