“Pse bëhesh xheloze?”, Ermali i mbyll gojën Luana Vjollcës pas komentit të saj (FOTO)

Shpërndaje

Sezonin e kaluar televiziv ishim dëshmitarë të një “lufte” mes moderatorëve të njohur Ermal Mamaqi dhe Luana Vjollca për audiencën. Që të dy bënin komente e deklarata për njëri-tjetrin lidhur se cili kishte më shumë shikueshmëri, duke e kthyer kështu vëmendjen te vetja.

Menduat se me mbarimin e emisioneve përkatëse mbaroi edhe konkurrenca? Jo, nuk është ashtu.

Ermali ndodhet me pushime në Saint Tropez, nga ku ka postuar foto e video të ndryshme. Sot ai ka publikuar një foto ku shfaqet duke pozuar me këmishën e hapur në një jaht. “Hajde Arabi hajde. Ku je o Brad Pitt ku je”, është përshkrimi që i ka vendosur Ermali fotos.

“Prapë duke kopjuar ti ë?”, i komenton Luana. “Pse bëhesh xheloze? Jo vetëm ti ke gjoks”, i është përgjigjur Ermali, duke shkaktuar kështu të qeshura dhe reagime të shumta në hapësirën e komenteve të kësaj fotoje.

Loading...