Rike Roçi rrëmben vëmendjen edhe njëherë, provokon për Botërorin 2018

Shpërndaje

Rike Roçi dhe Irid Oxas, teksa bëjnë simbolin e shqiponjës në stadium është bërë hit në të gjithë botën.

Mesa duket Rikja vendosi ta rikthente sërish vëmendjen, duke u shfaqur shumë tërheqëse në një emision.

Ajo ishte e ftuar mbrëmjen e së enjtes në “Top Arena” në Top Channel, ku përveçse tregoi se është një vajzë që ka njohuri të detajuara nga bota e futbollit, edhe njëherë tjetër mori vëmendjen me bukurinë dhe format e saj.

Me një veshje që i nxirrte në pah “asetet” e saj të pamohueshme, ajo u komentua nga të ftuarit në studio, por të pafundme ishin edhe komentet në rrjetet sociale.

#russia2018 ⚽️

A post shared by Rike Roci (@rikerocireal) on

#russia2018 ⚽️

A post shared by Rike Roci (@rikerocireal) on


Loading...