Rita Ora bënë grimin e zhveshur dhe e publikon këtë fotografi në rrjetet sociale (FOTO)

Shpërndaje

Rita Ora nuk e ka problem që të publikoj në rrjetet sociale me qindra fotografi të saj brenda ditës.

Një të tillë e ka publikuar edhe para pak çastesh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet vetëm në të brendshme teksa po grimohet.

“Mirëmëngjes Vegas” ka shkruar ajo bashkangjitur me fotografi.

Ndryshe, Rita edhe këtë herë dukej goxha seksi.

Morning Vegas.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

On set today with my @rimmellondonuk family ❤️

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Loading...