Rita Ora filmon gjoksin nga afër, tregon më shumë se ç’duhet

Shpërndaje

Superylli shqiptar, Rita Ora, është shfaqur sërish në top-formë.

Ajo në një postim në Instastory ka treguar se po shijon pushimet e saj ku pas koncerteve të shumta tregon linjat në bikini, shkruan lajmi net.

Si destinacion të pushimeve ka zgjedhur Spanjën e cila nuk ndalet së publikuari imazhe dhe video atraktive. Në një video të fundit Ora filmon gjoksin nga afër ku tregon se po kalon çaste të lumtura.

Ajo po ashtu, është duke punuar në albumin e dytë që do ta sjell shumë shpejt kurse e fundit këngë e Ritës është “Girls” me Bebe Rexhën, Charli XCX dhe reperen Cardi B. 

Loading...