Rita Ora po vazhdon aventurën e saj në Spanjë, vjen me një fotosesion glamuroz

Shpërndaje

Këngëtarja Rita Ora po vazhdon turneun e saj nëpër botë.

Aktualisht është duke qëndruar në Spanjë, atje ku duket se po kalon mjaft mirë, shkruan portali Arbresh.info

Në fotosesionin e fundit të bërë në Barcelonë, ajo duke mahnitëse me veshje me ngjyra të ndezura dhe flokë të kapura ku duket shumë glamuroze si asnjëherë më pare.

Rita po vazhdon suksesin e saj në tregun ndërkombëtar mirëpo nuk e ka harruar asnjëherë vendlindjen.

M I S S B A R C E 🍷

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Loading...