Rita Ora ‘shpalos’ gjoksin, duket fantastike (Foto)

Shpërndaje

Rita Ora është një nga këngëtaret më të komentuara dhe më të kërkuara të momentit në gjithë botën.

Krahas sukseseve në karrierën artistike ajo komentohet jashtëzakonisht shumë edhe për stilin e saj unik dhe linjat thuajse perfekte trupore.

Rita së fundmi ka postuar disa fotografi nga Londra, ku veç me stil shfaqet atraktive në të kuqe, teksa ekspozon gjoksin në reçipeta.

Loading...