Showbiz

Rita shfaqet provokuese dhe elegante nga Londra (Foto)

Shpërndaje

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora shquhet për dukjen e saj atraktive.

Meqë është aktive në rrjete sociale ajo nuk heziton të ndajë imazhe të ndryshme nga jeta dinamike që ajo bën, shkruan lajmi net.

Në kolazhin e fundit që e ka ndarë me miliona ndjekësit, Ora shfaqet e mahnitshme teksa duket elegante dhe provokuese.

Me një kosum ngjyrë portokalli dhe me një palë reçipeta të kuqe, Rita thjesht nuk lë vend as për imagjinatë.

Së fundmi, ajo i kishte dhuruar vetes disa ditë pushimi në Monaco të Francës e cila shoqërohej nga familja.

Oh yeah nearly forgot, this happened too. Shot by @timmsy #missRozay

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Happy 4th to all my Americano’s 🇺🇸

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Loading...