Ronaldo te Juventusi, urimi special i Georginës (FOTO)

Shpërndaje

Cristiano Ronaldo u prezantua sot te Juventusi, duke zyrtarizuar një nga transferimet më të mëdha në botën e futbollit.

Nuk kishte si të mungonte një urim special nga e dashura e tij bukuroshe Georgina Rodriguez, e cila ka postuar një story në llogarinë e saj në Instagram.

“Burrat e jetës time. Urime dashuria ime!” shkruan modelja 24 vjeçare teksa ka publikuar një foto në makinë krahë Cristiano Jr dhe futbollistit portugez.

Loading...